| Monika18 a întrebat:

As dori sa creez un site cu ajutorul carui program as putea face acest lucru? (la scoala lucram in notepad ++ dar eu as dori acasa sa lucrez in altceva ) aveti vreo idee? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eventual iti poti face site pe www.ucoz.ro - au sabloane editabile si astfel iti poti testa cunostintele de HTML, CSS, PHP, pe masura ce le obtii;)

| AlisaBluMarin a răspuns:

Unica ce iti pot spune e HTML. Eu fac site-uri in el. Te poate ajuta acest sait http://htmlbook.ru/