| andrey2012 a întrebat:

As dori sa cunosc si eu lasul "care sta in umbra" si nu are curajul sa se arate.Mentionez ca acest specimen imi urmareste toate raspunsurile si la catalogheaza drept stupide sau nefolositoare.Pe aceasta cale, ii transmit urmatorul lucru:daca nu are curajul sa se arate atunci sa imi trimita un mesaj cu id-ul lui/ei de mess si sa imi spuna nemultumirile lui/ei fata de raspunsurile mele. Voi ce credeti? Acest specimen are atata demnitate incat sa se arate?

2 răspunsuri:
| DanIT a răspuns:

Daca vorbesti in halul asta el nu mai intra pe site de frica, dar mite sa comenteze la asta.

| andrey2012 explică (pentru DanIT):

Sincer,nu cred ca l-am jignit ci am spus doar realitatea.Eu,de exemplu,daca nu sunt de acord cu parerea cuiva, raspund politicos si cu argumente si nu fac ceea ce face el/ea.Dar ce sa ii faci, daca pe unii nu prea ii ajuta capul...