| April27 a întrebat:

As dori sa ma inscriu la romanii au talent la foaia de inscriere spune ca trebuie sa incarci un video cu ceea ce vei face ...nu inteleg adica arat exact ce voi face sau ce pun acolo?(nu ma inscriu acum dar vreau sa stiu)

4 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Deocamdata nu se mai fac preselectii pentru acest show, poate in toamna si tot ce trebuie sa faci este sa te prezinti in locul unde se fac preselectii, aceste locuri vor fi anuntate la TV.

| evelina_8943 a răspuns:

Ce talent ai draga? :*

| LEXYMAADUTZA a răspuns:

Da te inscrii pune un video cu ce vrei sa faci talentul tau si cand te duci acolo ii spui numele si iti da eticheta de aia!

| April27 explică (pentru LEXYMAADUTZA):

Da stiu dar pun video cu mine cu ce voi face pe scenaa? ca daca pun ma gandesc ca aia stiu deja si na ce rost mai are!