| brunetzika_6738 a întrebat:

Pot sa aflu pe mess daca cineva mi-a trimis mesajul doar mie sau la toata lista?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Nu cred ca poti happy
da, la sfarsit pun -mass- atunci cand trimit la toata lista, dar tu tot nu ai de unde sa stii daca ti-a trimis doar tie sau tuturor happy
si daca ai intreba nu cred ca ti-ar raspunde tocmai adevarulhappy

dar poti incerca : iti faci 2 iduri sau mai multewinking si intri online doar cu unul, si cand primesti un mesaj vezi daca persoana ti l-a trimis doar tie sau tuturor deci intri si pe celalalt id cu care ai fost offline sa vezi daca ai primit si acolo mesaj, intelegi happy?
altceva nu stiu confused

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai putea daca ai mai intra in lista lui cu alt id. Astfel iti dai seama.

kratos
| kratos a răspuns:

Nu din ce stiu eu happy. Tu doar primesti mesajele lui.