| CristiannaCriss a întrebat:

Hey,salut..eu am tumblr de cateva luni deci ..sunt noua pe acolo..si nu stiu cum vad daca cineva mi-a raspuns la mesajul pe care i l-am trimis ...stie cineva? :3

3 răspunsuri:
| Sweetish a răspuns:

Intri pe blog-ul persoanei respective și cauți mult până la data în care i-ai scris, și găsești postarea în care ți-a răspuns.
Problema mare a Tumblr-ului este că nu are notificări x( ca să ne anunțe laughing

| CristiannaCriss explică (pentru Sweetish):

Mda,asa e laughing asta am facut si eu inainte sa intreb..ciudat laughing multumesc oricum :3