| yulik a întrebat:

As` dori si eu cateva statusuri pentru fete rebele?! se poate?! dau fundita...

Răspuns Câştigător
| Casiana_1672 a răspuns:

Uite cateva aici, poate te ajuta happy

Poate ca m`am schimbat. Poate m`am saturat. Poate nu vreau sa aud. Poate mi`e de`ajuns. Poate ce`a fost. S`a dus.

Hai cu mine`n dormitor. Nu am de gand sa te omor sau sa te culc pe covor. Vreau sa-ti arat marca blugilor laughing!

Daca te-am iertat candva te-am iertat de mila ta te-am iertat si a doua oara M`am gandit sa nu te doara Si din tot ce ai greshit Tot n`ai invatat nimic!

Erau zile in care totul mergea bine Incerc sa ascund calvarul ce`l numesc depresie si sa zambesc fals doar pentru buna impresie Sunt cum sunt, stiu Altfel nu am cum sa fiu Sunt absenta...

Ma inaltz sa zbor din nou Da` uit ca aripile le-am pierdut Cand cad dau de trecut Si doare iar. Cum a durut demult Da` trece. Si o iau de la inceput!

Chiar daca`ai vrea sa se termine Deocamdata va mai fi Daca estiun baiat mare si vrei sa ma pui la punct macar priveshte`ma in ochii Nu mai privi in trecut!winking

Nu te uita inapoi! Nu te mai pierde printre vise, priveshte inainte! Sunt cu bratzele deschise si cu pleoape; e inchise, din nou simt ca mi`e dor Imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor!

N`am nevoie de educatzie corecta, sfaturi sau tinuta decenta! Criticile sau barfele spuse de vre`un ratat pentru mine`s de ***!

M`am saturat de sentimente spuse ca sa fie. Nu te mai baga in viata mea! Ai grija de curva ta happy

Nu vorbesc frumos cand imi vine sa`mi bag pl. Asta inseamna ca nu pot sa imi tzin ura. Poti sa ma urasti nu te condamn. Dar cand suntem fata in fata mai bine imi estifan!

Chiar daca te-a inshelat Nu poti sa stai fara el Mii de ruguciuni de bine le trimitzi acum spre cer Il vrei acum langa tine fiindca e golanul tau Il vrei acum langa tine, nu conteaza bun sau rau!

Pentru ca nu poti sa negi mi-ai luat mintzile! cand iti ating corpul simt ca imi pierd controlul!

Si te`ntzeleg sau macar incerc sa ma prefac M`am saturat sa aud mereu "Imi pare rau n`am sa mai fac"!

Ma iubestisau ma dorestidar mie nu imi pasa. Noi doi nu vom mai fi mai mult de o zi ti`o spun in fata : " Ai sperat. Te`ai inshelat "!

Nu te supara baiatul meu Nu`i nimic de capul tau Nu vezi cat ai decazut Umbli cu fete care se *** M`ai lasat pe mine pentru ea N`am sa te iert in viata mea!

Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine Sunt cuvinte cu care tu inima mi-ai frant Acum stiu ca`n serile senine uneori si ingerii mai plang.

Te uiti ca fraieru`n trecut Abia acum iti dai seama ce ai pierdut cand ma vezi ca zambesc frumos Iti dai seama ca esticel mai mare prost!

Razbunarea nu`mi aduce satisfactzii insa indiferenta mea ti`o ofer cu multa dragoste!

De ce sa plang atunci cand pot sa rad?!

Am ramas la fel de inocenta. Diferentza este ca acum nu`mi mai este frica de aparentze. Iubesc pe cine ma iubeste!

Am invatat sa respect. Ea respecta doar banii. Am invatat sa lupt singura. Ea e zero fara tati si mami!

Cum vrei sa ceri daca nu iti doresti? Cum poti sa ai daca nu iubesti?

M`ai avut. M`ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricine ar fi "Ea" nu va purta amprenta mea!

Mai e putin. Mai e un pic. Pana la marele nimic. Mai e o clipa sau un ceas. Din tot ce`a fost si-a mai ramas!

Dar indiferent cat te doare. Tu trebuie sa stii ca`i doar o incercare trecatoare!

Nu te supara daca l`ai vazut cu una vreodata. La draq fata tu estimai importanta!

Mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva!

De ce sa plang? Suflete si zambete si eu pot sa frang!

Va veni odata vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine niciodata. Numai amintirea spune ca : " Asha a fost odata "!

Nu uita ca tu ai ales sa te indepartezi. Ti-am spus ca daca faci asta nu o sa ma mai vezi!

AM incerkt sa fiu cat mai buna pentru tine Dar si asa tie nu ti-a pasat de mine Dar nu`i nimic acum s`a term Tu si fost cel care ne-a indepartat!

Nu e nevoie sa ma placa toata lumea la fel cum nici eu nu`i plac pe toti!

Realitatea bate si platoul de filmeare Viata e frumoasa fara efecte speciale

Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz Tu traiestidoar in amintirile ce mi-au ramas!

1 răspuns:
| Ştrumpfiii a răspuns:

Good girls do bad thinks
his lips are like wine and i want to get drunk
why not?!
fetele bune ajung in rai,fetele rele ajung unde vor ele
fetele rele obtin ce vor,fetele bune pierd tot.

Baby,ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la bucuresti cand o sa mai cresti"

Sunt eu mik da a draq,nu sti ce ma duce capu,de vrei sa te joki cu mine, baga'te daca te tine, dar iti spun ca nu'i de bine. Funda?