| maliyna a întrebat:

as dori si eu niste statusuri noi, ceva pentru fete rebele, indiferente dar nu gen: copy - paste.

5 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DomnishoaraPisicutza a răspuns:

- Am avut o zi proasta si numai zambetul unui baiat dragut ma poate inveseli…
- Adevarul nu are pret, de aceea nu am de ales si-ti vand minciuni.

- Aproximativ 95% din sfaturile primite sunt inutile, dar merita sa stai sa le asculti pentru cele 5% care te vor indruma in viata.
- Caut un baiat frumos…sa ma indragostesc… sa ma tina in brate. si sa-l falimentez!
- Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!
- Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…
- Oficial imi merge bine…neoficial e jale!
- Poate am aere-n cap..asta e doar problema mea..nu poti sa ma suporti..asta e doar problema ta..nu ma cunosti..atunci nu te baga!
- Sunt o fata alintata, pe baieti ii dau pe spate… sunt o fata frumusica si de nimic nu-mi este frica!
- Niciodata plina de mine…intotdeauna satula de voi!
- Sunt o fata tare cuminte… stiu sa fac pe oricine din cuvinte!
- Iubeste si iarta, caci este cea mai frumoasa arta!
- Sunt o adevarata finete… pacat ca sunt invidiata de multe zdrente
- Prostia ne urmareste pe toti! Din pacate voi sunteti inceti, dar eu sunt cea mai rapida!
- Acolo unde dragoste nu e, facem!

| ZuZu1999ZuZu a răspuns:

Pai eu stiu cateva de exemplu :In continuare crezi ca totu` iti apartine [ ] Poti sa ai orice dar nu si pe mine [ ] –":->:-p

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru ma-i lasat sa plec!

Gandeste-te la mine ca la ceva ce ai avut, Ceva ce insa n-ai pierdut; dar a trecut, Pentru ca inapoi nu mai vin. Nu merge!

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Ceea ce crezi tu Conteaza prea putin pentru mine oricum fac tot ce imi vine Nu urmaresc chiar sa va displac Dar refuz sa va fac pe plac •

"N'ai sa ma vezi ca plang N'ai sa ma vezi ca ma ascund Sunt pur si simplu ceea ce sunt Pornesc la drum razand si obsedata de un gand Vesnic luptand N'ai sa ma vezi renuntand!

M'ai uita-te odata la mine Chiar crezi ca 2 vorbe ma pot aduce langa tine? Am de unde alege Tu nu esti unicat Pot gasi baietii kA tine la fiecare colt!

"Ai avut`o de mult Dar acum n`o mai ai Ai incercat s`o inlocuiesti Dar nu puteai Caci o iubeai :X"
iar ca site-uri: http://www.statusuri.ro/