| yiulius a întrebat:

As dori si eu niste pareri despre "Universitatea Petrol-Gaze Ploiesti" ma intereseaza pareri pro si contra si daca dupa terminarea ei se gasesc locuri de munca si desigur daca sunt bine platite

3 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Daca vei fi un student bun si inveti carte este posibil si la noi si afara. Difera ce sectie faci ca una din specializari te lasa sa proiectezi instalatii de transport/alimentare cu gaz metan, GPL.

| Hazelnuttie a răspuns:

Nu ti-o recomand. laughing Se face carte mai mult de-o groaza.

| yiulius explică:

M-am gandit la mine, petrol si gaze astept pareri