| PrettyGirl02 a întrebat:

As dori si eu niste raspunsuri politicoase daca cineva m-ar intreba de ceva, spre exemplu de o melodie si eu nu vreau sa o dau.Dar dau fundita cui imi da cele mai bune raspunsuri.winking

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

In general fi sincera și spune exact motivul refuzului cu scuzele de rigoare pentru ca cei din jurul tău trebuie sa te placa asa cum ești tu. Bineînțeles că sunt situații în care poți sa refuzi politicos doar ca oamenilor nu le place sa fie refuzați. Este mai greu sa îți cer ceva și sa nu ma simt dezamăgit de răspunsul tău pentru ca a fost unul politicos. Sunt puține persoane care pot sa aprecieze lucru asta.

| Ana1687 a răspuns:

Nu am timp, nu stiu cum se numeste
Sper ca te-am ajutat?

| RinkiSan a răspuns:

,,Nu știu din păcate"
,, Mă scuzi...nu pot"