| anda1313 a întrebat:

As vrea cat mai multe raspunsuri. Ce regrete aveti? Nu cred ca exista raspuns castigator. Sa incep eu, regret ca am fost sincera cu X, fiindca oricum nu mi-a acordat o sansa, daca nu as fi spus adevarul, acum nu aveam regrete. Deci, ce regrete aveti? Legate de orice.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regretele fac parte din viata noastra si trebuie sa ne obisnuim cu ele fie ca e greu sau usor.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Regret ca ascult si nu inteleg suficient
Regret ca imi scapa esentialul
Regret ca mereu complic lucrurile chiar si cand e vorba de banalitati
Regret ca a trecut atat de mult timp si inca nu am invatat sa iertsad

| Silvia a răspuns:

Regret ca m-am purtat groaznic cu o anumita persoana.Am ajuns la concluzia ca nu va uita niciodatastraight face.

| elena a răspuns:

Regret foarte mult ca sunt extrem de cheltuitoare, desi nu am bani.
Din aceasta cauza viata mea a fost un slalom printre datorii, dar sa stii ca niciodata n-am ramas cu nimic datoare nimanui din punct de vedere pecuniar. De fapt nici nu sunt o persoana materialista, cred ca asta-i cauza.

| nobody_9468 a răspuns:

Deci...
Regret ca sunt orgolioasa!
Regret ca nu l'am pretuit!
Regret ca l'am pierdut!
Regret ca nu ma pot duce la el sa'i spun ca vreau sa redevenim "NOI"!crying
Regret ca am ales sa ne ascundem sentimentele!
Regret ca nu e langa mine!
Regret ca nu sunt de ajuns de buna!
Regret ca pot mai mult, dar nu fac!
Regret ca m-am apucat de fumat!
Regret ca acum nu invat, ci stau pe TPU!
Regret ca imi mananc unghiile!
Regret ca sunt nehotarata!
Regret ca o sa ajung sau am ajuns ceea ce nu trebuie!
Dar nu regret ca intodeauna am fost eutongue, nu regret ca'l iubesc!

Bafta.

| Alisa a răspuns:

Regret ca nu pot si nu stiu daca voi putea sa ii arat vreodata mamei mele cat o iubesc, sau pana atunci va fi prea tarziu, si desi sunt constienta de lucrul asta, nu am putere sa fac ceva, am incercat dar a fost in zadar.
Regret ca nu pot sa il vad, sa fiu cu el in fiecare zi din viata mea.
Regret ca uneori pun la suflet vorbele celorlalti, desi stiu ca ma chinui in felul asta.
Regret ca il fac pe tata sa sufere, si ca nu am nicio putere sa ii iau greutatile de pe umeri pe care le are.
Regret faptul ca niciunul dintre parintii mei nu stiu cum sunt cu adevarat, desi tata are incredere in mine, in visele mele, stie ca mi le voi duce pana la capat, si ca intotdeauna am obtinut ce-am vrut, el imi da putere.

| Anduciu a răspuns:

Regret ca nu am putere sa le spun unor oameni ce simt despre ei.
Regret ca imi ascund sentimentele.
Regret ca nu m-am gandit mai devreme sa incerc sa fac oamenii fericiti.

| Orannginna a răspuns:

Regret ca uneori nu sunt eu.
Regret ca imi supar parintii.
Regret ca imi pierd pe parcurs vointa de a ma autodepasi!
Regret ca ma implic cu sufletul in orice. straight face
Regret ca nu pot ajuta mai mult lumea.
Regret ca ma complic de fiecare data mai mult decat trebuie la lucrurile minore.
Regret ca nu am mai multi prieteni. (sunt selectiva si dauneaza big grin )
Regret ca nu imi mai place Shaorma. laughing
Regret ca de multe ori raman fara cuvinte ca sa spun lucrurile dragute pe care le gandesc. happy

| LCD a răspuns:

Regret ca arat ce simt si regret ca sunt indragostita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret ca nu am facut un copil cat mai devreme caci acum nu mai am rabdare si nici putere. e bine sa le faci pe toate la timpul lor si sa iti stabilesti prioritatile gandindu-te si la mai tarziu. Important este sa fi demn si sa-ti recunosti cu sinceriate esecurile asumanduti-le. Sa nu regreti niciodata ca ai fost sincera. Cinstea este cea mai puternica arma pe termen lung caci nimeni nu te va avea cu nimic la mana.

| arianadea a răspuns:

Regret ca m-am atasat de o persoana si nu ma pot despartii de ea
Regret ca imi ascund sentimentele
Regret ca exista cineva mai bun ca mine (mai ales la scoala)
Regret ca el e un bou
Regret ca am foarte multi prieteni si toti mar da pentru 5 lei
Regret ca nimeni nu stie cum sunt eu cu adevarat happy