| Chimilica a întrebat:

In legatura cu raspunsurile date de voi. Mama mea a aflat prima de la mine, pentru ca imi este cea mai buna prietena si o iubesc enorm de mult. Mi-a fost alaturi aceste doua zile cand eu plangeam si nu stiam ce sa ma fac. Baiatul acesta nu este major si nici eu de asemenea. Ma simt umilita pentru ca eu aveam de gand sa imi incep viata sexuala cu cel care ma iubeste si va ramane cu mine. Regret nespus de mult totul, as vrea sa dau timpul inapoi dar din pacate nu se mai poate. Sincera sa fiu sunt foarte socata, nu il credeam in stare de asa ceva. Mi-a spus : Tot trebuia sa o faci odata si odata, nu te mai enerva degeaba, nu are rost sa ne certam. Si inca un lucru care m-a deranjat cel mai tare, mi-a spus ca nu eram virgina pentru ca nu mi-a curs sange pe pat. Doamne fereste, eu aveam pe chiloti sange si el a vazut asta dar a spus ca trebuia sa curga mai mult. Asta a fost o scuza doar ca sa scape de mine, mi-am dat seama. Va multumesc pentru raspunsuri si pentru tot, daca aveti ceva de postat puteti sa o faceti fara nici o indoiala.

15 răspunsuri:
| Chimilica explică:

Daca sunt proasta asta e. Nu te priveste pe tine ce fac eu. Nu ti-a cerut nimeni parerea, nu prea esti bine venit aici. Eu am scris textul asta doar ca sa le multumesc celor care sunt cu adevarat oameni si stiu sa dea sfaturi, sa fie alaturi. Tu nu faci parte din acesti oameni minunati. Multumesc frumos pentru raspuns.

| Chimilica explică:

Zuzu, nu nu a fost amendat. Nu am nici o dovada din pacate.

| Chimilica explică:

Eu chiar nu stiam de chestia cu analizele, imi poti explica?

| Chimilica explică:

Da, asa este. Ginecologul isi da seama daca ai facut-o prima oara normal.

| consiliera a răspuns:

E bine daca poti discuta cu mama ta.In unele familii nu se poate.Mama poate fi prietena ta, ea ti-a dat viata, te iubeste oricate greseli ai face si nu ar face nimic sa-ti fie rau.E prima ta prietena.Ma bucur pentru voi. Daca nu mai esti cu baiatul,mergi mai departe,fii optimista, nu lasa sa vada ca suferi, nu ai face decat sa-i creasca inima de bucurie.Fii demna!

| cupcake02 a răspuns:

Mai ai de crescut.

| Ingerash a răspuns:

Buna.Imi pare rau pentru tine, dar nu te descuraja, gandeste-te ca fiecare relatie pe care o inchei te aduce mai aproape de iubirea vietii tale.Ala e un prost.Nu te mai gandi la el, este foarte bine ca o ai pe mama alaturi de tine, vei trece si peste asta.Esti o fata speciala si vei gasi tu un baiat care sa te iubeasca cu adevarat, pana atunci, ai grija de tine.

| Allrc24 a răspuns:

Bai nu v mai bateit joc e ea a trecut printr-o intamplare nasoala a gresit dar vrea sa se indrepte retarzilor lasatio in pace.Eu ti-am dat sfaturi pe cealalta pagina unde ai pus intrebarea initialahappy

| Lullabies a răspuns:

Ce tampit. Cu siguranta e un motiv, pentru ca orice om cred ca stie ca exista fete carora nu le curge sange deloc. Tu stai linistita si vezi-ti de viata ta, si uita prin ce ai trecut. E bine ca o ai pe mama ta alaturi. Succesc in continuare si ai grija de tine

Răspuns utilizator avertizat
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Ma bucur ca iai spus mamei tale si iti este alaturi happy.Dar pana la urma prostul ala a fost sanctionat, amendat, pedepsit cu ceva? In continuare sa ai grija de tine :*:*:*

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Dar daca te-ai duce la ginecoloc si ai face niste analize? Asta nu ar pute fi ceva impotriva lui?

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Pai ginecologul isi poate da seama daca esti sau nu virgina.Si din moment ce atunci a fost prima data ma gandesc ca totusi este o dovada impotriva lui nu?

| LikeARollingStone a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine. Din pacate asta este viata, trebuie sa suferim ca sa ne dam seama ce decizii trebuie sa luam pe viitor. Vreau sa iti spun ca ar trebui sa ii multumesti mamei tale pentru ca a fost alaturi de tine, nu multe mame ar face asta, din pacate...

| ViezurE a răspuns:

Trebuia sa pastrezi chilotii aia jegosi.De cat timp il cunosti? De 2 zile cred si gata hai sa ne ardem...ce copila.