| AliceAnnnnna a întrebat:

As vrea la vârsta mea sa am și eu talie dar am oasele prea late și nu pot "avea". Deși eu nu cred.
Toate lesinatele micuțe fac ce fac de la vârste fragede sa arate intr-un anume fel, doar ca eu am demnitate nu ca astea care văd ca primesc "banane" ca sa se poată afișa in pantaloni scurți și costume de baie. Nu am stat sa ma duc cu unul și altul ca sa am talie de 20 cm și sa arat in vreun fel. Cum pot arata așa la vârstele astea și eu mai mare decât ele arat cum ar fi trebuit sa arate ele?

Ideea e ca eu mi-am început viața sexuală târziu și acum mi se pare prea târziu sa ma dezvolt, dar nu am vrut nici sa fiu o panarama de la 12 ani sa îmi încep viața sexuală sa arat cum arata toate in ziua de azi.

34 răspunsuri:
| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

Și fata asta, din nou, face sport și arata foarte bine și totusi primește comentarii ca nu are dita-i nu știu ce. Ca nu are ca etc etc: https://www.instagram.com/p/CXV02UooCyj/?utm_medium=copy_link
https://www.instagram.com/reel/CVac7vgo5Z4/?utm_medium=copy_link
Și după părerea mea chiar arata bine. Voiam sa subliniez ca bărbații in general asta vor, sa vadă totul cât mai mare, nu fac referire la tine.
Dacă și de asta cu sport și grija și astea zic ca e urata… apoi despre ce vorbim?

| relian a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Daca tu arati asa vina ca te iau eu laughing pe bune, eu nu zic nu la una ca aia ce ai aratat acu.
Aia care comenteaza este cum am spus, comenteaza ca nu poate avea laughing comenteaza de oftica, cum zice proverbu ala vulpea zice ca strugurii is acri de nu poate manca laughing
Tu ce tot te uiti la femei, sa nu zici ca acu mai mai ca ai schimba genu laughing.
Tipa asta din ce ai trimis ar arata asa si de nu ar face sport.Aia face sport acolo mai mult pentru reclama, pentru a o vedea pe ea barbatii, pentru a face vizualizari etc.
Ce face ea, decat sa satu acolo ies alerg stiu si eu 2-3 km si aia e tot.Sa mentii muschii tonifiati,alergatu este cel mai bun sport,nu greutati nu rahaturi, alea iti umfla muschii, ceea ce la o femeie nu-i frumos.
Fmeia aa asa s-a nascut, buna din fabrica laughing asta la cum arata.Dar sa spui ca e buna buna, trebuie facute probe, ai putea avea surpriza sa nu-ti mai trebuiasca dupa o proba laughing
Dar la corp cum arata da e foarte buna.De sani nu ai de unde stii cum is decat dezbracata de tot laughing poate avea sani micuti, poate avea sani lipsa laughing ori moi, dar indiferent cum ar fi e buna.

Hai baga si mie o tipa de asta, fami lipeala happyOri na daca vrei tu sa te bagi la ea, baga-te nu zic nu te baga.
Cei frumos si lu Dzeu ii place laughing

| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

Vezi ca pentru asta mi-as fi schimbat și eu sexul laughing
Acum părerea mea este ca dacă nu avea grija de ea si mânca 6 mese pe zi numai Fast food uri si junk food la ore târzii nu cred ca mai arata așa. Adică eu am o prietena care arata ca ea înainte sa bage toate prostiile si acum are pielea fleșcăită si atârnată pe ea. Na depinde cum trăiești ce mananci nu bagi gabarit

| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

A și nici sa arate așa o femeie: https://www.instagram.com/p/CWqi851oGQm/?utm_medium=copy_link intr-o poza "ai" in alta nu ai nimic