| Cojocaru_Andreea_1993_EJC4 a întrebat:

As vrea niste statusuri de prietenie dar sa fie si amuzante in acelasi timp...

4 răspunsuri:
| BizSinir a răspuns:

Prietenia este atunci cand vezi o nebuna/un debun si brusc, fara sa vrei zambesti...
nu ma prea pricep...

| Exilee a răspuns (pentru BizSinir):

SI sinceritatea e un pas catre... mai mult.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru BizSinir):

Da, era un canibal la TV la o emisiune de pe National Geographic, deci tipul ala omorase o persoana si a taiat-o apoi in bucati, si apoi i-a venit in gand sa guste din carte. A facut chiftele din ea, dar nu i-a placut, asa ca restul carnii a tocat-o si i-a dat-o unei cunostinte spunandu-i ca e carne de cangur. Doamne, ce-am mai zambit atunci. Acum stam in aceeasi celula la un penitenciar din Rusia

| BizSinir a răspuns (pentru Exilee):

Corect!