| RAY a întrebat:

As vrea sa citesc o poveste de dragoste a voastra personala.
Dau fundita

55 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Eu ţi-aş povesti, dar.
Daaar laughing
Ar fi cea mai aiurea poveste.

| RAY explică (pentru Alyra):

Nu cred ca e aiurea

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

Spune happy M-am plictisit de a mea sad

| Alyra a răspuns (pentru RAY):

Mm..nu am decât poveşte de dragoste cu persoane pe care nu le-am întâlnit niciodată.
Sigur e super. laughing

| RAY explică (pentru Alyra):

Mi-a murit inimoara cand team citit

| Alyra a răspuns (pentru RAY):

Ye...scuze. Ţi-am spus.

| RAY explică (pentru Alyra):

Nu vrei sa incepem o poveste de iubire noi doi?

| Alyra a răspuns (pentru RAY):

Ce rolling on the floor

| RAY explică (pentru Alyra):

Cum adice ce? vreau sa imparatesc iubirea cu tine

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pe tine te iubeste @DumnezeuTatal, o refuzi pe fata? rolling on the floor

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da foarte mult ma iubeste, dau in diabet virtual de atata iubire resimtita, o astept sa imi ude florile la cimitir cand voi muri

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

Cat de cunoscut imi pare sad

| Alyra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Hm? puppy dog eyes

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu o suporti, a?

| Alyra a răspuns (pentru RAY):

Îmi...imaginez. laughing

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu e vorba ca nu o suport, nici macar nu o cunosc real, ea doar glumeste atat si eu, nu e nimic iubire pe TPU

| RAY explică (pentru Alyra):

Sper ca ai peste 18 ani ca vreau sa facem nunta, copii de toate, sper ca esti slabuta, roscata, frumoasa etc ca si eu sunt la fel un fotomodel masculin

| Alyra a răspuns (pentru RAY):

Da' nu vreau.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

Cred ca stiu la ce te referi, adica, banuiesc nu stiu...
Si daca e asa, pot spune ca am trait ceva de genul. Si nu pot sa spun ca regret, chiar daca nu a iesit bine deloc. Dar m-a ajutat sa vad mai clar lucrurile.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Stiu, frate, mi-am dat si eu seama. Eu tot la caterinca te-am intrebat. Dar e interesant ca te-a gasit pe tine din tot TPU-ul, stie ca nu suporti acele relatii virtuale si vrea sa te tachineze. N-ai de unde sa stii, poate te ''iubeste''smugrolling on the floor

| RAY explică (pentru Alyra):

Reao imi strici starea de bine

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Man. Ai ceva cu nuntile.

| Alyra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Vreau să ştiiu. puppy dog eyes

| RAY explică (pentru Drimmero):

De unde sti ca de pe tot TPU ma gasit tocmai pe mine? poate e un homosexual care face misto de baieti, pe internet circula tot felul de specimene man, nu e vorba ca nu suport, in general tolerez cam tot, e vorba ca aia nu-i relatie man matura, o relatie include realitatea parerea mea

| Alyra a răspuns (pentru RAY):

Neintenţionat.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ma bazie albina de soramea cu nunta vrea sa vada cum imi termin viata sa se bucure si ea )))

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

Oh. Cum pot sa rezist la fata aia de catelus laughing
Bine ai castigat. Dar... e intuneric inauntru sad

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu stiu ce spui tu, pe net umbla fel si fel de dubiosi care se dau ceea ce nu sunt. De asta sunt constient. Ai si tu dreptatea ta

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Cum ma ''iubesti'' tu pe mine? smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca te numesti Arsenal te iubesc enorm! Te-ai simtit, este?tongue

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu ma numesc Florentina. Si ma iubesti oricum! :p

| Drimmero a răspuns:

Cand eram mic am trecut intamplator pe langa Tv, era dat pe fotbal, de atunci sportul asta mi-a intrat in sange si implicit echipa Arsenal! Altceva? Nu e dragoste pura?rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Chiar vrei? Sau... mai are rost sa vorbesc despre a mea? laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Noaptea vad ca am chef de povesti de astea, da spune man

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Ce sa mai spun. Nu ti-am spus pe fb?
Iar vrei sa imi aduc aminte? laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Nu,nu vreau sa te fac sa plangi ca o virgina dupa iubi ei, povestemi cum a fost primul tau sarut?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu mai bine scriu o intrebare despre intamplarile mele pe aceasta tema?
Pana si asta ma face sa ma gandesc la multe altele...

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ma bag la un film de dragoste atunci

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Ce film?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Titanic pana dimineata am ce plange ca o virgina )))))

| R0R0 a răspuns:

Eh, am avut si eu asa ceva.
Prima mea "dragoste" a fost la gradinita.

| RAY explică (pentru R0R0):

Asa repede wow ai fost rapida

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu am fost eu rapidă.
El a fost laughing)

| RAY explică (pentru R0R0):

Wow rapizi baieti la tine in oras

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Eh,dar am pierdut oricum legătura...

| RAY explică (pentru R0R0):

Cu noi cum ramane?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Care "noi"?

| RAY explică (pentru R0R0):

Nunta,copii,auzi la ea care noi

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Păi... Stii tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off...au trecut doua luni de atunci...crying

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Am eu una, din one night stand s-a ajuns la 1 year standlaughing)

| JohnnySilverhand a răspuns:

Am nevoie sa imi spun sentimentele cuiva, deci o sa las asta aici, daca o sa o citească cineva imi pare bine.
Am 15 ani si din clasa a 7a iubesc o fata(acum sunt a 8a), o cheamă Marinela. Am mai iubit si inainte, dar numai ea ma intimidează,ma face sa ma simt mult inferior ei. Ne intelegeam bine, la început puteam vorbi cu ea despre orice, dar acum nici mesaj nu ii pot da. Recent când i-am dat mesaj a spus ca nu are despre ce vorbi cu mine, ca ea cu alti baieti vorbeste mai des, ca numai cu mine are problema asta, mi-a spus ca ii este mai comod fata in fata cu mine.
I-as spune sentimentele mele, dar nu vreau sa ne distantam si mai mult, in pauze vorbesc cu ea uneori, măcar atâta bucurie sa mai am si eu.

| AleisterHN a răspuns:

Nu cred că vrei să știi ce povești am eu. Dar într-un singur cuvânt sex&drugs& rock'n'roll.