| Ami97 a întrebat:

As vrea sa fac cont pe Wattpad. Ce parere aveti despre wattpad? As vrea sa scriu si eu prima mea carte pe acest site :d Doar ca habar nu am cum sa umblu pe site. Ce-i care au cont ar putea sa-mi lase si mie adresa lor :* O zi buna

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fa-ti un blog pe care sa-ti postezi creatiile literare decat pe wattpad.Nu mi se pare un site serios, majoritatea chestiilor de pe-acolo sunt ori groaznice ori bataie de joc.Bafta!

| LeeDora a răspuns:

Mie, sinceră să fiu, nu prea îmi place Wattpad. Am avut cont și am început să scriu o carte, chiar două, dar îmi lua foarte mult să pun titluri sau coperți, nu e foarte logic și cred că are mari probleme pentru că se schimbă titlul de carte cu cel de capitol și tot felul de porcării diastea.

| Ami97 explică (pentru LeeDora):

Mi se pare complicat din ce mi-ai scris. Mercii pentru raspuns happy

| LeeDora a răspuns:

Ce pot să spun... Cu plăcerewinking Sper că nu te-am descurajat, dar am vrut să știi părerea mea sinceră. Nu te costă nimic să încerci, deci ai putea să-i dai o șansă.

| Ami97 explică (pentru LeeDora):

Da o sa incerc si daca nu-mi iese asta e.

| Ami97 explică (pentru LeeDora):

Da o sa incerc, vorba aceea: Incercarea moarte n-are! Parca asa era laughing big grin