| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ies mai bine in poze cand zambesc... nu stiu de ce arat ciudat m.am uitat azi la pozele de la niste vedete.Cum reusesc ele sa arate atat de bine? stiti niste sfaturi in care sa pot iesii mai bine in poze? plz funda!

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Majoritatea pozelor din reviste sunt trucate.vedetele isi permit sa keltuie pe tratamente scumpe pentru dantura etc,investesc in imaginea lor,din moment ce sunt persoane publice.tu de exemplu ai putea sa exersezi pozitii,figuri care te avantajeaza pentru a iesi cat mai bine,nu mai fii complexata,pentru ca se va vedea acest lucru in poze. poate iesi mai bine doar zambind cu gura inchisa, sau poate din profil, nu stiu nu am vazut cum arati. take care!