| Andreea97_9961 a întrebat:

Mi-am bagat alt windows pe pc si mi s-a sters tot. Si pozele si muzica dar muzica o pot descarca si am pe hi5 poze multe si as vrea sa le iau de pe el. dar nu stiu cum!sad daca stiti voi spuneti-mi. funda love struck

Răspuns Câştigător
| radu_8253 a răspuns:

Din cate stiu pozele de pe hi5 nu le mai poti descarca, dar ai putea incerca sa le deschizi si sa le faci print screen si sa le salvezi in pc tau sper sa fiu de folos

1 răspuns:
| IQOnly a răspuns:

Pey stii...asa se intampla cand iti instalezi un nou windows. Oricum poti sa mergi la un centru pentru hardware, acolo iti poti recupera datele, pentru ca ele nu sunt sterse ci sunt doar inmagazinatehappy