| Bubuxx a întrebat:

Ce credeti ca as putea sa ii iau iubitului meu de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| BeyondtheGrave a răspuns:

Sunt o gramada de chesti bubu, de exemplu o inimioara cu poza voastra si cu data in care ati inceput sa fiti impreuna, o bratara cu o inscriptie sunt foarte multe chesti doar trebuie sa ai un pic de imaginatie

2 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai puteti sa faceti o cina romantica, poti sa ii iei haine, un ceas, bratara (barbateasca), un simbol care sa ii aminteasca prima voastra intalnire, un sarut. funda? kiss

| Camelia13 a răspuns:

Pai o inimioare pe care scrie te iubesc si alta in care scrie si eu te iubesc si intreaba-l apoi daca e adevarat... ar fi super