| Bellacska10 a întrebat:

AS vrea sa ma tund ca peste o saptamana facem albumele de clasa a 8-a si as vrea ceva nou.Am facut o prostie sia cum cateva zile mi-am bagat singura foarfeca in par si mi-am taiat vreo 5 centimetri din par. Ma gandeam ca inainte de albume sa am tud sa imi dea o forma si ma gandeam sa ma tund in scari, dar nu stiu ce breton sa aleg.Imi puteti da niste exemple?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AI mai avut breton? Esti sigura ca iti sta bine? Iti recomand sa ti l faci intr o parte, filat. Bafta

| Delyaa a răspuns:

Cam aceeasi "problema" o am si eu, numai ca eu creu o fraza noua de craciun... m`am gandit sa`mi afc parul filat, cam pana la uneri.si pe partea dreapta 2 suvite roz, care ies al spalatlaughingmi se pare ok