| MihaelaRaduIoana1990 a întrebat:

As vrea sa stiu cate dintre voi au ramas insarcinate dupa un avort spontan si daca istoria sa repetat, adica daca avortul spontan a vut loc iar sau sarcina a decurs bine? si cat timp a durat pana a-ti ramas iarasi insarcinate?

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

NU am ramas insarcinat... daaar logica spune ca daca a avut loc un avort spontan din intamplari nefaste si din cauza unei boli care nu iti permite sa mai faci copii, sansele sa se mai intample si a doua oara sunt slabe, fii mai prudenta data viitoare.