| MrMarius9 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista fete care doresc sa socializeze, converseze cu mine. Eu, in general, ma inteleg mai bine cu fetele decat cu baietii si imi place sa discut cu acestea despre tot felul de lucruri.

Sper sa nu ma fac de ras cu acest mesaj...

PS: Nu vreau sa par nesimtit sau sa fac o impresie gresita, nu am intrat aici ca sa "agat". Nu sunt vreun pusti virgin, am 22 de ani.

3 răspunsuri:
| dydy21 a răspuns:

Crezi ca o sa iti gasesti un prieten adevarat pe net? din ce spui tu aici ar trebui sa inteleg ca iti cauti o fata cu care sa iti omori timpul pe mess?

| MrMarius9 explică (pentru dydy21):

Nu sunt in cautare de prieteni adevarati, ci de persoane cu care sa comunic despre orice.

Eh, oricum, vad ca nu prea am succes, asa ca...

| MrMarius9 explică:

Se pare ca nu exista nici macar o singura fata cu chef de vorba pe aici.