| DjMitZză a întrebat:

As vrea sa stiu de ce numai pot trimite SMS de pe moove.ro,am cont, si de vreo doua zile n-am mai scris niciun SMS, si cand am dat sa intru imi apare ca am 0 SMS-uri si am incercat sa scriu si sa trimit dar nu l-a trimis.ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| pudi a răspuns:

La nimeni nu ii mai merge. O varianta ar fi ca l-au inchis de tot ori l-au oprit pe perioada sarbatorilor sa nu se supra incarce serverul. Dar totusi eu cred ca e inchis. Pacat, a fost fain site-u sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema exact ca a thathinking si nujt ce are...asta e! nu-l mai folosimhappy. oricum cei ce primeau msj pimeau de la alt nr d telstraight face. asa ca lipseste-te:d

| DjMitZză explică:

@valy210 Pai n-am mai trimis niciun SMS de pe site de vreo 5 sau 6 zile si acum ma trezesc ca numai merge sa trimit.

| valy210 a răspuns:

Poate ca ai scris prea mult incearca si pe 1 ianuarie poate atunci o sati mearga.