| FavoriteSmile a întrebat:

As vrea sa trimit un mesaj unei fete la care tin foarte mult dar nu pot sa o spun si acum tocmai a parasito prietenul dati-mi niste modele de mesaje alese pe tema asta

dau funda.

Răspuns Câştigător
| Yukiee a răspuns:

Trimite-i genul de mesaje prin care sa-i arati ca esti langa ea. Dupa o despartire inima unei femei e ranita si nu are chef de pretendenti.Fi alaturi de ea ca prieten, cheam-o la plimbare, faceti lucruri impreuna prin care sa o deconectezi de aceasta suferinta. Abia pe urma arata-i sentimentele tale fata de ea.Degeaba iti dau eu ca model ``Buna seara.Ce iti face papagalul?`` daca ea nu are papagal.