| Adredemesconf a întrebat:

As vrea sa va 'impartasesc'(laughing ) si voua o metoda sa scapi de tantari.Deci la mine faza cu aparatul nu merge. Abia daca miroase.Asa ca am venit cu o idee.Deci trebuie o pastila de tantari (se poate si folosita in aparat o noapte intreaga sau sa nu fie folosita deloc, nu conteaza), si 1 sau2 chibrituri.Asa...deci dai foc la pastila(pana ramane flacara pe pastila) si astepti 10 secunde. Apoi sufli si stingi pastila. Din ea o sa iasa o multime de fum care miroase ca pastila(si o sa iasa mult).Asa...cat timp pastila scoate fum(1-2 min)o invarti prin camera (sa se imprastie fumul in toata camera). Dupaia iar ii dai foc, iar tii flacara 10 secunde, iar o stingi etc. pana se termina pastila.Sincer am incercat si e mult mai eficient.Plus ca e simplu si nu consumi curent deloc.Foarte simplu.Nu mai tin minte de unde o stiu dar am incercat-o si mi-a iesit foarte bine(adica nu aveam nici un tantar in camera). Daca a-ti incercat, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Moni. a răspuns:

Si eu stiam de metoda astalaughing. Pai sa stii ca ai dreptate.Imediat mor. Dar la mine isi fac efectul pastilele, puse in aparat.
Nici eu numai tin minte de unde stiulaughing. Sau cred ca de la maicamealaughing. Ea stie toate chestiile astea

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Esti savant meriti brevet. ia incearca si pune pastila pe bec si sa vezi ce repede mor tintarii.[10 min daca e becu aprins e ok ex becu de la lampa ta de carte pui pastla pe bec

| RUMBURAK a răspuns:

Ooooaaaauuu, deci mai ai putim si inventezi si apa calda si mersul pe jos.glumeam.parca vorba ta da rezultate mai bune. dar nu si pentru persoanele care nu suporta fumul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai aveai putin si ne spuneai sa o fumam, "se toaca marunt si se trage la tigara inainte de culcare" rolling on the floor
Prin ardere emana substante toxice ce pot fi nocive pentru copii, pentru cei ce sufera de astm...trebuie doar incalzita in aparatul acela sau daca nu ai bani de aparat, macar pune pastila pe un bec de veioza.