| dontw_6126 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cateva linkuri cu server metin2 privat care au king la negustor rate mari etc daca se poate!

Răspuns Câştigător
| staicustefan a răspuns:

Http://89. 40. 76. 97:8090/ uite aici arme bune king 2 la pescar te da la lv 90 1kkk vezi u e fain si daca e arma de 92 numa de sura poti sa o iei :P chiar si de razboinic fundita?

3 răspunsuri:
| staicustefan a răspuns:

A si am uitat e deschis numa in weekend de vineri pana duminica bye bye!

| dontw_6126 explică:

Imi spune ca nu a gasit server nu merge linkul asta zi-mi numele la privat sau un alt link daca il gasesc iti dau fundita

| dontw_6126 explică:

Daca sti numele la server spunel...