| Bellatores a întrebat:

As vrea si eu un Job,de fapt. vreau sa lucrez acasa, la birou, sunt inca elev dar vreau sa imi scot si eu macar banii de buzunar.Ce idei imi dati/oferte?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar stii sa faci ceva? Sau vrei sa iti vina banii pe banda? Cu acele clickuri de care se vorbeste. Termina scoala, fa o facultate si apoi mai vorbim.Ma gasesti aici.

| Bellatores explică (pentru darrio2007):

Ce facultate imi recomanzi pentru a ma putea angaja..nu imi doresc sa stau acasa pe banii parnitilor.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bellatores):

Nu cred ca iti pot spune o facultate anume.Pentru ca nu stiu ce ti-ar place. Optez pentru informatica.Calculatoarele vor fi de acum incolo pe primul plan.In orice domeniu de activitate.

| Bellatores explică (pentru darrio2007):

CHiar si la scoala sunt pe mate-info, ar fi ok daca m-as duce la automatica?

| darrio2007 a răspuns (pentru Bellatores):

Da.Ok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? de vrei sa lucrezi de acasa?

programare, design, marketing online, programe de afiliere, seo? sau tu vrei sa dai 3 click uri si sa vina banii?

| Bellatores explică (pentru suntserios):

As putea sa lucrez pentru anumite site-urihappy

| alinush21 a răspuns:

Mergi si distribuie pliante sau ziare prin posta...