| anonim_4396 a întrebat:

Asa, daca printr'o intamplare, imi pierd buletinul. In cazul asta e obligatoriu sa imi fac altul, nu? thinking

Răspuns Câştigător
| Loca a răspuns:

Nu, trebuie sa anunti la ziarul Monitorul si dupa accea daca til gaseste nu il faci din nou dar daca nu til gaseste il faci din nou.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Platesti o amenda pentru a nu il mai da la ziar, si asa iti faci un alt buletin, eu asa am facutwinking

| GoLoveYourself a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc...nu-ti place poza, nu-i asa? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@NoMusicNoLife, ma copilareste prea mult puppy dog eyes laughing. Da asta e happy.

| Stefan_2822 a răspuns:

1.Daca il declari PIERDUT - va trebui sa platesti o amenda
2.Mai bine il declari FURAT.
3. Daca nu vrei sa ramai anonim si fara drepturi, da.ar fi indicat sa-ti faci altul happy