| StefaniaNED1234 a întrebat:

Buna, aseara am visat un porc roz, ce poate insemna?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Porcul și șoarecele în vis simbolizează viața nouă care se naște. Dacă e roz e fată. Vei concepe o fată dacă faci sex fără prezervativ. Dacă ești fată, următorul ovul de pe țeavă strigă. Vreau un bărbat de bărbat, să pună icrele, că vreau să ies fată.

| oglindasultanului a răspuns:

Ca porcii chiar sunt roz. Cauta tu semificatia viselor pe (google), ca sunt diverse variante si site-uri, vezi care se potriveste cu situatia in care te afli.

| mastadont a răspuns:

Nimic. Visele nu au nici-o semnificație, sunt doar produse de mintea ta datorită unor evenimente, gânduri care au rămas în subconștient. Când dormim, partea subconștientă devine foarte activă și de aceea apar vise care nu au nici-o logică.