| gomen a întrebat:

Aseară mă certam cu fratele meu mai mare si din greșeală el a vărsat un pahar cu suc si era mai puțin să ajungă sucul ăla in priză. Mama a venit si eu o ajutam sa curețe pe jos dar a tipat la mine si a spus sa o las in pace si ca s.o saturat, ca nu mai rezistă. Tata a mers in bucatarie, nu mai știa ce sa zică. Azi, cand a venit acasă m.am dus la ea, am intrebat-o ce face, linistita, ca și cum nu s-ar fi întâmplat nimic aseară, dar nici nu m-a băgat in seamă, am luat-o in brațe, dar nimic. Si azi toată ziua am făcut curat in camera, am făcut toate treburile. Dar mama tot e suparata de mine si pe frate-miu..nu stiu ce sa fac. Nu imi place sa o supar, n-am vrut sa o supăr crying

Răspuns Câştigător
| RorySan a răspuns:

Stiu cum este.Un timp asa va fi.
Ai putina rabdare. Timpul va rezolva totul.Sigur,foarte sigur ea va iubeste foarte mult si nu vrea sa vi se intample ceva rau.
Si na. poate mai are si ea cateva probleme.
Se va rezolva ai sa vezi.Dai putin timp.

Sper sa revina totul la normal cat mai repede.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Repară lucrurile. Scoate priza din perete și strânge-o cu dragoste.

| Nitroblast a răspuns:

Probabil ca inca se gandeste ca ati fi putut pati ceva foarte nasol, apa si cu prizele nu se inteleg...plus oameni prin preajma...
Ai rabdare, inca e speriata de aseara probabil, dar cum sa iti spun, v-a aratat cat de mult tine la voi si la viata voastra.
O perioada de timp probabil asa va fi. Ai rabdare si intelege-o.

| florincraiova a răspuns:

Ia-o la palme laughing)