| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru cei ce poarta ochelari:
Voua nu va pare ca ochelarii sunt mereu murdari?

7 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Pe ai mei cresc uneori fungi in jurul suruburilor, dar scap de ei dupa o baie in soda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ca mi se pare, chiar sunt mereu plini de amprente. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe mine ma deranjeaza daca sunt asa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai si pe mine, de multe ori nici nu ii folosesc chiar daca ii sterg bine pentru ca nu se compara cu vederea fara ei. Eu n-am dioptrii.

| Felissa13Eden a răspuns:

Pare ca sunt mereu in ceata, dar nici nu ma ocup prea mult de ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Luizaaa a răspuns:

Eu port ochelari de 8 ani si da de multe ori dupa ce ii sterg tot mi se par murdari. Cateodata mai folosesc servetele moi, stiu ca nu sunt bune dar la scoala cu servetele ii sterg si raman scame pe geamul ochelarilor.