| anonim_4396 a întrebat:

Puteti inceta sa mai "latrati" cu ce nu va convine la intrebarile mele? Puteti incerca sa ocoliti intrebarea cand sunteti paraleli cu subiectul? Si va intreb totusi ce obtineti voi cand ma innebuniti psihic cand ma agitati cu ideile voastre de gandirea voastra paralela? Bine pun o intrebare cam departe de normal, las-o acolo cu raspunsuri 0, poate peste cativa ani va fi un trend si cineva va cauta pe google va gasi intrebarea mea, cu 0 raspunsuri, fara sa aiba de citit nici un fel de haos facut in raspunsuri. Puteti pur si simplu sa incercati sa respectati ciudatul cand nu-l intelegeti?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pot să îl respect. Dar ce vrea ciudatul cu acea întrebare? Eu nu am voie să fiu și eu un ciudat când răspund? Dacă nu îți convine, de ce nu dai ignor, și apoi să repeți întrebarea, până rămâne cu răspunsuri zero, ca să vină și ciudățenia ta în trend? De ce nu cauți atunci situri pentru ciudați ca tine? De ce vrei tu să impui reguli de comportament altora aici pe TPU?

| Wr3nch a răspuns:

Cam grea cerinta pe un forum cunoscut pentru raspunsuri la misto si trolling cu stillaughing Cred ca esti frustrat dar nu ai ce face, fie accepti ca unii vor raspunde ceva paralel cu intrebarea, fie postezi altundeva.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Asa ganditi voi? Eu n-am de ce sa mai citesc, vi le las sa va ganditi si pe viitor.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e doar parerea mea personala dar e cam la fel pe orice forum. Mereu o sa fie unii care doar se baga in seama, sau sunt acolo sa propage doctrina cu orice oportunitate. Sunt pe aici din 2011 si te asigur ca acum e mult mai ok fata de atunci.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Era doar un site public unde sa postez lucruri care sa le dau de gandit. Si eu incerc sa interactionez cu lumea ca sa imi revin, dar pare ca nu ma ajuta, zice cineva ceva gresit si iar ma apuca.