| catthshshshs a întrebat:

Astazi am folosit crema depilatoare pentru picioare si zona inghinala, numai ca a intrat un pic de crema inauntru si acum simt ca un fel de iritatie? Ce ar trebui sa fac? O sa treaca de la sine?sad

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Spala zona afectata cu ceai de musetel sau coada soricelului care sunt dezinfectante si unge-te cu NIDOFLOR crema, care pe langa faptul ca vindeca, este si antialergic si inlatura mancarimile si usturimea produsa prin crema ce ai folosit-o pentru depilat.
Pe viitor, ai grija si unge cu crema respectiva doar zona pe care vrei s-o depilezi. Crema de Nidoflor, o poti folosi si pentru a vindeca diferite iritatii ale pielii, chiar si in zone intime si trebuie sa nu lipseasca din nici o casa.
Multa sanatate.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa te speli cu ceai de galbenele. Bafta! day dreaming

| foxi a răspuns:

Spalaturi cu infuzie de musetel, galbenele!

| Happyness a răspuns:

Clateste`te bine, da cu ceva crema sau lasa asa pana maine cel tarziu poimaine iti va trece :*