| Gipsy a întrebat:

Buna!

Cu ce ma pot epila pe picioare? Dar in zona inghinala? Nu cu BIC ma refer.ci cu ce crema depilatoare, unse se gaseste si cat costa.

Multumesc

3 răspunsuri:
| PinkY a răspuns:

E o crema destul de buna de la Farmec, chiar asa se numeste: "crema epilatoare", e intr-un tub galben, costa vreo 6-7 lei, nu e urat mirositoare si o gasesti in orice supermarket.

| Alina. a răspuns:

In farmacii, supermarketuri avon Ai grija cu crema deepilatoare in zona inghinala sa nu te iriti.Am patit si eu blushing

| Alina. a răspuns:

Miroase urat aia de la farmect, tot dinaia am folosit si eu.