| blackann a întrebat:

Astazi era bataie la un tonomat din mall care da produse gratuit.

Ce parere aveti de acei tarani care se inghesuie la orice e gratis?
Intr-o zi era o mostra de detergent minuscula!
Alta data, un iaurt!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că nu sunt țărani ci săraci.

| blackann explică (pentru sadrian46):

Nu mai cred asta, stau acolo cu pungile pline de la zara/tommy hilfiger si alte magazine scumpe, dar stau la cerseala ala de tonomat.

| sadrian46 a răspuns (pentru blackann):

Să crezi. Cel de e bogat și nu-i ajunge, astfel încât are timp și energie să se înghesuie cu alții la un iaurt gratuit, tot sărac este. Preț și valoare monșer.

Răspuns utilizator avertizat