| MihaiN1 a întrebat:

As vrea sa stiu ce se intampla daca am fumat o data si nu voi mai fuma.

Se intampla ceva?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Andreea_3136 a răspuns:

Pai depinde ce ai fumat. d fapt iti spun un lucru,nu incerca sa te apuci de fumat,indiferent ce fumezi, nu te apuca, este spre sanatatea ta. trust me! take care

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai fumat o singură ţigară, pericolul nu există, doar o ameţeală, o stare de rău care durează puţin şi trece.
Nu vorbim de substanţe interzise sau etnobotanice.
Pa, pa.

| MihaiN1 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsurile date.
NU o sa ma apuc de fumat.

| emaalexandra97 a răspuns:

Daca ai fumat doar o data,nu se intampla nimic. daca fumezi mai multe tigari vei ajunge sa fi dependent si apoi nu vei mai reusi sa te lasi de fumat si iti vei strica si plamanii. daca ai vrea sa mai fumezi, dar nu atat cat sa devii dependent de tutun, poti fuma o data la 2 saptamani sau cat mai rar. sper ca ti-am fost de folos

| Claudiu2011 a răspuns:

Nu se intampla nimic de la o data.dar multi care incearca o data mai incearca o data si asa se invata.

| adee_4040 a răspuns:

:O dc te ingrizorezi? nu nu se intampla nimica stai calm nu-i nikio problema happy cunosk cazuri in care au fumat 3 ani si nu am inca (cu accent pe inca)nimichappy dar stai kalm o data sau de 2 ori pe luna nu are nikio problemabig grin

| vladeueu_4450 a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic. te admir ca nu vrei sa te apuci de acest viciu

| mjalex98 a răspuns:

Nu ti se va mai intampla nimic daca nu te apuci de fumat. Toata lumea vrea sa incerce dar dupa ce vede cum e multi se lasa ( eu).