| Malphite a întrebat:

Astazi m-am uitat la ultimul episod din serialul "Dexter" si toata ziua ma gandeam la acel sfarsit,pur si simplu cand ma gandesc la el ma simt trist, oare de ce? thinking

6 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Fiindca te-a captivat serialul si vroiai sa vezi mai mult + ca iti pare rau ca s-a terminat.

| MariusSorin a răspuns:

Stiu cum este. Sunt mare fan Dexter, dar dupa ultimul episod totul parea atat de penibil...cred ca a fost o lipsa de inspiratie din parea regizorului straight face

| MariusSorin a răspuns:

Incearca alte seriale gen Prison Break, Game of thrones, Breaking Bad

| Malphite explică (pentru MariusSorin):

Merci pentru seriale, dar momentam voi lua o pauza, sper ca imi va trece faza asta.Cum e zicala aceea "Timpul le rezolva pe toate" sa vedem daca functioneaza si la mine big grin

| Malphite explică:

CrazyRat ai dreptate, chiar imi pare rau ca s-a terminat, eram obisnuit in timpul liber sa ma uit la 1, 2 episoade si acum ca nu mai e ma simt sad

| RoxDrugs a răspuns:

Asta este ceva foarte normal
Te simti trist pentru ca iti placea serialul si nu vruiai sa se termine asa sau etc.
Este ceva normal insa o sa-ti treaca pana la urma