| CrissRonnye7 a întrebat:

Astazi ma uitam fara sa vreau la niste fete si una dintre ele i-a spus ceva la ureche celeilalte si radeau. Credeti ca radeau de mine pentru ca se uitam in directia mea?

3 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Poate radeam de tine. Sau poate nu. Dar oricum ar fi, n-ar trebui sa te afecteze asta deloc. Oamenii pot fi uneori rautaciosi. Iar tu nu faceai nimic gresit. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, data viitoare daca se mai intâmplã du-te la ele si vorbeste, spune ceva in mod amuzant, rautacios dar sa nu pari afectat, sã ataci verbal pentru ca râd de tine, se poate sa fi râs pentru ca erai drãgust/ dar cel mai probabil NU, asa ca actioneaza ca si cum ai fi, fi jmen. Altfel daca lasi sa treacã chestiile acestea si mai mult, nu o sa mai fie respect pentru tine, incetul cu incetul o sa creada ca esti atât de jalnic incât devi dezgustãtor.

Ps- sunt ca niste drãculeti mici doar pentru a te face sa te simti tu prost, iti atacã stima de sine. Nu te lasã afectat, asta si intentioneaza sa facã.