| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Asteptati sa vina iarna/Craciunul? Daca da de ce? laughingwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ca să îl pot băga pe cel mai bun prieten cu capul în zăpadă, apoi el să mă prindă de picior și să pic și eulaughing și pentru că e ziua mea :3 Totuși, la anotimpul ăsta îmi place doar vremea urâtă, că niciodată n-am primit nimic de Moș Nicolae/ziua mea/Crăciun straight face

6 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Vacanta si vreme rece.

| Sociopat a răspuns:

Am nevoie de un set nou de tobe si sper ca ai mei sa mi-l ia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sociopat):

Canti la tobe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Pentru ca imi place iarna, logic.