| anonim_4396 a întrebat:

Astepti ca de fiecare data sa faca el primul pas? Daca il placi mult ai fi dispusa sa faci tu primul pas? Daca nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Fetele care așteaptă întotdeauna ca respectivul să facă primul pas sunt cam penibile și vor ajunge să regrete. Au o gravă problemă de mentalitate.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Nu mă așteptam ca o fată să îmi dea fundă la asta, dar merci.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Sunt de acord cu tine referitor la ce ai zis.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai asta mă miră. Merci, apreciez că o fată gândește așa.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Merci de apreciere. Consider ca "as avea de pierdut" daca as gandii altfel in cazul asta.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

Bune ai zis...Il iubesti ..mai conteaza cine face primul pas?

13 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Nu as face niciodata primul pas pentru ca m-as simti foarte nasol de as fi refuzata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

dacă am siguranța că simte ceva, îl fac eu. n-am vreo problemă cu asta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca stiu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vai de tine! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

di ci? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca dai detalii laughing

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place cum gandeste! Daca esti virgina, lasa-l pe sa faca primul pas. Daca nu mai esti virgina si nu-i poti oferi deci virginitatea, atunci poti sa faci si tu primul pas. Deci daca esti virgina, sunteti egali.

| anonim_4396 explică (pentru Lawliet14):

Haide acum laughing. Ce treaba are virginitatea cu asta? Poate sa imi placa foarte mult si de asta voi tine cont, nu de virginitatea lui sau a mea laughing