| RAY a întrebat:

Credeti ca cei care jignesc virtual au acelasi curaj si in viata reala sau doar smecheri pe internet?

15 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sunt smecheri virtuali dor.
Foarte multi isi descarca frustrarile pe internet deoarece in viata de zi cu zi nu au atata curaj.De foarte multe ori daca ajungi sa cunosti un om de pe internet in realitate, o sa iti dai seama ca e total invers doar ca pe retelele de socializare sau site-uri incearca sa intre in rand cu turma, sau fix din contra sa faca valva si sa creeze intrigi.

| LoveSleep a răspuns:

Doar pe internet. Vorbesc din experiență.

| minrest a răspuns:

Nu au cum sa aiba curaj sau initiativa in viata reala, ca nu i-ar mai satisface sa jigneasca pe net. Lor le place sa facape grozavii pe net, tocmai pentru ca sunt timizi si retrasi in viata reala.

| RAY explică (pentru minrest):

Uite unu care ma jigneste.in real life e nul
https://www.tpu.ro/......a-ca-face/
vorbesc de primul raspuns, cica am 2 neuroni, eu i am propus sa ne vedem real dar nu vrea, acesti sobolani care stau in canale pe telefon nu isi ridica ei capul deasupra canalului

| RAY explică (pentru minrest):

Internetul da viata acestor cadavre in putrefactie sa existe in lumea virtuala, tu cand esti jignit pe net raspunzi?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Recunosc ca ma mai ambalez. Cateodata. De multe ori inchei conversatia si gata.

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Pe asta l-am observat si eu ca e panglicar. Man, am vazut cartile puse, foarte bune. Trebuie discretie?

| RAY explică (pentru minrest):

Ce carti ai vazut?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Un rau din eden, cursuri de psihologie, ceasornicarul orb pe care am cumparat-o acum vreo doua luni, genetica, o carte despre diferenta dintre sexe, prin astea m-am uitat putin.

| RAY explică (pentru minrest):

Man scopul acelui blog este ca ca cei care intra sa descopere natura, de asta l am facut, tu citeste acele carti si vezi documentarele ca sunt destule

| MihaiNicu23 a răspuns:

Multi nu prea au curaj in viata reala ca si in cea virtuala.

| Emma30555 a răspuns:

Cei ce jignesc pe internet în viata reala sunt doar niște frustrați lipsiți de curaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nee. Eu latru doar real.
Unde ar mai fi farmecul din spatele unei tast?

| Logann a răspuns:

Eu vreau sa zic ca in viata reala cat si pe internet dau si fug. Aceasta intrebare este tampita. PA

| username1053847 a răspuns:

Eu sunt asa si in realitate