| Walhalla a întrebat:

Salve! Am cont pe okazii si sunt nevoit sa incarc contul cu 10 euro, altfel in 10 zile mi-l suspenda.Ce sa fac? Eu am doar -1, 39 euro, si nu am nevoie de 10 euro, ci de vreo 2. Exista vreo posibilitate de a incarca cu mai putin? Voi ce ati facut?

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Doar cu cardul

| Walhalla explică (pentru greyhound):

Cum doar cu cardul? Adica doar cu cardul pot incarca cu mai putin de 10 euro?

| greyhound a răspuns (pentru Walhalla):

Da, fie pe site, fie OP
Paypal si SMS - suma minima 10 euro
Mandat postal - minim 20 euro

| Walhalla explică (pentru greyhound):

Dar nu am un card, alta modalitate nu e pentru a incarca de ex cu 3 euro?

| Walhalla explică (pentru Walhalla):

Frate greyhoundm, as fi dsipus sa platesc cu cardul lui taicamio..probelma este ca mi-e frica ca cei de la okazii sa nu ia mai mult decat trebuie, eu stiu...e riscant sa platesti cu cardul pe net.tu ce zici? Ai mai platit cu cardul pe net?

| greyhound a răspuns:

Tu alegi suma pe care o platesti, nu ti-o ia ei, platile pe net sunt de obicei sigure (vad ca la astia e securizata plata)
Daca n-ai incredere mai bine platesti OP : iei datele necesare de pe site (sectiunea financiar-alimenteaza contul-op) si platesti ori prin internet banking (daca are taicatu asa ceva) ori te duci la banca la care e cardul si ii zici lu' tanti ca vrei sa faci o plata op si iti da un formular, il completezi, in fine te descurci tu