| Deea_Andreea_1992_zxhc a întrebat:

Ieri mi-am incarcat telefonul cu 5 €, doar atat. Azi mi-am verificat creditul si am ramas doar cu cativa centi pentru ca s-a activat de la sine o oferta.straight face Cum pot sa-mi recuperez cei 5 euro? Ajutor, va rooooog! Dau funda

4 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Cred ca o aveai activata dinainte. Nu mai poti. Te bucuri de avantajele ofertei. Doar daca nu ti-a papat banutii fratiorii. Sau friendsii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred ca de aceea ti au luat 5 euro, mai degrabă cred ca tu ai luat credit in avans, ei ti au dat, dar la prima reincarcare dai inapoi 3 euro plus alte penalizari, deci poti intra pe *444# si vezi exact ce s a intimplat, asta daca ai cartelă la Vodafone, nu abonament, sau cel mai bine mergi la Vodafone unde ai incarcat, si i ti vor spune cei de acolo de ti au luat 5 euro.

| Username55 a răspuns:

Trebuie sa stii pentru a-ti recupera creditul trebuie sa nu fi folosit pana acum beneficiile( minute, SMS-uri, date mobile etc. ).
Iti poti recupera creditul apeland serviciul pentru clienti si urmand instructiunile( de exemplu: la Telekom suni la 1234 si respecti indrumarile )

Succes!

| jymmydragos a răspuns:

Depinde pe ce retea esti.din cate stiu la telekom este optiunea de recuperare credit, chiar daca s-a activat optiunea, dar sa nu consumi nimic din ea. google it