| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a întrebat:

ATI auzit de concursul patrula eco? ati participat la acest concurs/cum vi s-a parut?

4 răspunsuri:
| Aurelia a răspuns:

Sigur, am auzit de patrula eco, insa eu nu am participat, deoarece pentru a primi o revista patrula eco, trebuia sa platesti cam 10 lei, nu mai stiu sigur acum, iar eu nu consideram ca este ceva atat de important incat sa merite sa dau 10 lei pentru o mica revista care trebuia completata. Din cate imi aduc eu aminte, trebuie sa faci o fotografie cu niste locuri care iti plac cum arata din oras si cum nu-ti plac(cele curate/cele murdare). Mai trebuia si altceva, dar cum eu nu am avut revista nu stiu. Presupun ca e interesant, poti participa si tu daca ai ocazia.

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ explică:

Eu am primit revista dar nu stiu ce trebuie sa fac la chestiile cu fotgrafii... ori trebuie sa desenez ori trebuie sa lipesc si de aia am postat aici intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este vorba de 10 lei, ci de 7. Si nu este doar o revista. este vorba de un proiect eco de responsabilitate sociala, care presupune si activitati. In primul an au participat 20. 000 de elevi, in al doilea 23. 000. Detalii despre activitatile din proiect pot fi vazute pe siteul www.patrulaeco.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum este prima oara cand particip si mi se pare interesant.