| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ati auzit-o pe Sosoaca ca vaccinul provoaca sterilitate pe 3 generatii? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Dacă provoacă sterilitate la prima generație, de unde să mai existe următoarele 2 generații? rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Hammurabi):

De la Dumniedzău!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Hammurabi):

La asta ma gandeam si eu si am vrut sa vad daca mai sunt comentarii similare, sau daca lumea nu s-a prins.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu rade ca are sanse mari sa devina presedinte sau prim ministru, daca azi se voteaza aur lua 40%, nu credeti? Majoritatea populatiei sunt ca ea

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din pacate crezi ca fanii ei prin ironia declaratiei?

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

... sau pur si simplu o dovada ca e cam pe la nivelul intelectual al fanilor ei, nimic mai mult.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm. Nu stiu cine este Sosoaca. Sunt asa dezinformat crying

| Catrice a răspuns:

Minte! Tocmai ce am citit în cafea ca e vorba de următoarele 7 generații!hee hee

| VoidEternal a răspuns:

Ehe, dragii mosului, in cazul asta ar fi cea mai ieftina si eficienta metoda de contraceptie de pe piata. Si nu s-ar mai fi gasit disponibile pana acum.

| Lukasssz a răspuns:

E cam proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unii oameni ar fi si bine sa provoace...

| chuckmanson a răspuns:

Momentele de genul îmi dau convingerea că singurul guvern bun e unul non-existent.