| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat parola la id si nu-mi mai merge.Imi zice asa:"Your account has been locked.(81003003)". De ce?
De ce nu-mi merge adresa? De ce este blocata?
Help...

5 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Incearca dupa 20 de minute daca si atunci zice asa probabil ti-a blocat-o cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt Alina si ma pricep la faze din astea.Treaba este ca daca ti-ai schimbat parola si idiul inseamna ca ai schimbat de prea multe ori idiul sau daca nu l-ai schimbat de prea multe ori sar-putea sa ai un virus in calcultor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salve.si la mine aceeasi problema, mi-am schimbat parola si a 2-a zi uitasem ca am schimbat-o si am tastat parola cea veche, pana sa-mi dau seama mi-a aparut mesaju cu your acount has been. si am inteles ca este blocat pentru 24h, a 2-a zi cand am incercat sa ma loghez am scris de 3 ori parola dupa care iar mi-a aparut acelasi mesaj.Am incercat sa o recuperez dar nu ma lasa zice ca nu este buna data de nastere si.as mai putea face ceva sa recuperez idu? Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu de ce este blocata

| ESET a răspuns:

Contul tau este blockat
ori ai facut prosti ipe forum ori nu stiu ce ai facut laughing