| moonlight2134 a întrebat:

Ati avut vreo jucarie de care v-ati atasat foarte mult cand erati mici? Va este dor de copilarie? happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da love struck
aveam o papusa pe nume PITICA happy
mi-e fffoarte dor de copilarie. as da orice pentru inca o zi in acele vremuri!

pa-pa

| AddaXD a răspuns:

Nu stiu, cand eram mica imi placeau mult jucariile de plus si aveam o pisica de plus alba care imi placea mult, dar acum am una reala happy Si...nu stiu sigur daca imi este dor de copilarie sau nu big grin

| Kylexy a răspuns:

Nu am avut o jucarie de care sa ma atasez, normal ca imi este dor de copilarie.