| PoneiuNostruPoneiuVostru a întrebat:

Cum erati torturati cand erati mici? de rude si nu numai, haideti traumatizatilor, spuneti odata, nu va fie frica, haideti amaratilor cu o copilarie distrusa, spuneti, va rog frumos, frustratilor
P.s: va rog nu-mi stergeti intrebarea, e la categoria potrivita

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu am fost traumatizata cand eram mica de rude sau parintihee hee.
De ce intrebi? ai avut sau ai o copilarie distrusa?batting eyelashes

| harciog a răspuns:

Ptr mine era o trauma tot ce nu mi se dadea voie sa fac si mai ales ma vroiam liber fara nici o obligatie, fara nici o responsabilitate.Singura trauma resimtita din plin era tocmai acest atentat la libertatea mea.Cind vroiam sa joc fotbal, ai treaba, cind vroiam sa citesc, ai treaba, cind vroiam sa plec de nebun, ai treaba.Va dati seama ce inseamna pentru un copil sa-i vada pe ceilanti jucinduse si el s-o arda cu munca?

| unknownn a răspuns:

Nu am fost torturat, ai trecut printr-un viol si ai intrat aici sa-ti exprimi frustrarea?

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Aaa? Unde ca eu nu vad? Punand o intrebare de ****? Iti bati singur joc de tine.

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Wooww..cat de "jmeker" esti tu ac ti'ai batut jos de noi bv felicitariwinking

| Mαdαliηα a răspuns:

Daca tu ai fost " torturat, traumatizat, amarat si frustrat " asta nu inseamna ca a fost toata lumea! si cum ca " imi bateam joc de voi " sa stii ca iti bati joc de tine, nu de noi. kiss