| chilledzebra a întrebat:

De ce joc erati pasionati in copilarie? big grin

16 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

GTA si Fifa.

| RAY a răspuns:

Super mario,imi amintesc ca il jucam pe tv si aveam un fel de consola in care bagam casete, bine ma jucam mai multe cu navete, tanculete, masini, mortal kombat etc

| Drimmero a răspuns:

De fifa 07 in retea, pe cat era de misto, pe atat de enervant, mi-a mancat sanatatearolling on the floor)))))!

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Ce face fotbalul din oameni! laughing

| Drimmero a răspuns:

Exact! Ca tot vorbeam de fotbal, a batut Arsenal la ultima faza, ce DRAMATISM, COYG!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Uraaaa! rolling on the floor

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Uhuuuuuu! Bine, bravo! COYG! COYG! laughing

| Drimmero a răspuns:

Tinii,asa meci n-am mai prins de mult, un meci facut praf de arbitraj, iar la ultima faza sa bata ai mei, daca tu te bucuri, eu deja nu mai stiu ce sa zicrolling on the floor))))).

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor
Inca nu te-ai onisnuit cu R0R0! laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

League of legends happy

| Florentina9210 a răspuns:

Imi placea Zuma!

| Idkidk a răspuns:

Stardoll.

| chilledzebra explică (pentru Idkidk):

Ce cont aveai? big grin

| Idkidk a răspuns (pentru chilledzebra):

Cate nu am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe...dar cel mai mult fotbalul ma jucam Fifa cu fratemiu laughing

| ABCD122 a răspuns:

Transformice si Stardoll. Tin minte ca eram pur simplu obsedata. laughing