| kesha:D a întrebat:

Ati avut vreodata experiente paranormale? daca da povestitile, dau fundita la cea mai interesanta:*

2 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

"Daca n-ar fi, nu s-ar povesti; si-am incalecat pe-o sa si v-am spus povetea asa"!
Personal n-am avut asemenea experiente, dar au fost oameni care mi-au povestit una-alta! Povestile par credibile, daca sunt scurte, nu se repeta (gen casa bantuita); si nici nu lasa urme asupra psihicului respectivei persoane. Daca se interneaza la Spitalul 9 dupa asta, atunci e doar o poveste. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii odata cineva ma striga, ma uitam in spate dar nimic, in continuare ma striga, nu era nimeni, m-am dus sa vad daca era cihar cineva sau imaginatia mea, am mers, am mers am ajuns intr-un tronson si acolo era o lumina care se misca, eu am tulit-o p. s:era noaptea