| LanaDelRayFan a întrebat:

Ati avut vreodata o relatie serioasa de pe Tinder? Eu da si pot sa spun ca a fost cea mai frumoasa si intensa pe care am avut-o vreodatalaughing vreau sa va aud si voua experientele

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatie serioasa pe Tinder?
Ma indoiesc ca exista asa ceva.
Pana si tu vorbesti la trecut de ea, deci nu mai exista...

| LanaDelRayFan explică (pentru Violleta2022):

Daca asa ti-a fost scris, se poate infiripa oriunde, parerea mea. Daca vorbesc la trecut inseamna ca da, nu mai suntem impreuna, dar nu stiu de unde reiese faptul ca n-a fost serioasalaughing) nu stiu cum ai interpretat-o tu…

| Violleta2022 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

O relatie frumoasa si intensa dureaza si se cimenteaza cu un viitor, impreuna cu acea persoana.
Faptul ca a fost si s-a destramat, inseamna ca nu a fost mare lucru de capul ei.

| LanaDelRayFan explică (pentru Violleta2022):

Te rog frumos nu-ti da cu parerea undeva unde nu stii ce s-a intamplat. Intensa a fost, chiar daca a fost de scurta durata, respectiv 1 an. Eu 18, el 22. Amandoi am vrut un viitor impreuna, dar din pacate nu s-a putut, motivul il stim doar noi doi. In plus, eu v-am intrebat despre experienta voastra, nu sa ne dam cu parerea despre relatiile altora, seara buna!

| Violleta2022 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Experinta mea de viata este intensa si nu s-a terminat, tine de vreo 3 decenii si este constanta si fericita, ceea ce dovedeste ca relatiile reale sunt mult mai frumoase, trainice si fericite decat cele virtuale.

In ce privesc relatiile serioase, tin categoric ani multi, nu doar 1 an.

| LanaDelRayFan explică (pentru Violleta2022):

Foarte frumos, ma bucur pentru tine! Altii sunt mai putini norocosi sau inca nu si-au gasit "sufletul pereche".

| Violleta2022 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Draga mea, norocul ni-l facem singuri prin alegerile pe care le facem!
Pe vremuri, oameii se alegeau din ochi, fiindca internetul nue xista, de aceea sunt mai trainice relatiile vechi.
oamneii se indragiosteau unii de altii, de caracetrul omului, de sufetul lui, nu de minciunile pe care le spun unii si alti, acum, pe internet.
Lasati tinder si alte site-uri de dating, ca-i pacat sa gasiti omul perfect online, dar in realitate sa fie cel mai mare mincinos.
Eu una iti doersc din toat inima sa gasesti pe cineva cu care sa fii fericita toata viata, nu 1 an, nu 1 luna...ci toata viata, fiindca acel cineva exista si te astepta, trebuind doar sa te uiti in jur si sa vezi pentru cine-ti bate inima din piept.

| LanaDelRayFan explică (pentru Violleta2022):

Draga mea, tin sa mentionez ca doar ne-am cunoscut pe tinder, n-a fost o relatie strict online. Ne-am si mutat impreuna, ne-am grabit, iar graba strica treabahappy dar multumesc mult!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nup.

Dar ma bucur daca ai avut o asemenea relatie, imi pare rau ca nu mai este si in prezent pentru tine. Sper ca totul a fost bine big grin

Mult succes iti doresc in continuare ^^

| LanaDelRayFan explică (pentru DoarBogdan):

Iti multumesc frumos, da, sunt foarte okey acum! Multumesc, de asemeneahappy

| DoarBogdan a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Bun, o sa trec aici pe lista mea cu oameni fericiti big grin

Mersi!

| LanaDelRayFan explică (pentru DoarBogdan):

Mersi si eu! big grin

| Morbid a răspuns:

Nu am avut.
TU esti silent rain sau o sora geamana de a ei?

| LanaDelRayFan explică (pentru Morbid):

Uhm, nici nu stiu despre cine vorbestilaughing) totusi, de ce?laughing))